• Русский

Кухонні стільниці

Незабаром ремонт, скоро новосілля, кухонні меблі просто морально застаріли… Причин, за якими нагально постало питання про заміну кухонної стільниці може бути багато. І формальних пропозицій теж багато: тут і стільниці з ЛДСП і з масиву натурального дерева, стільниці зі скла і навіть з пластика. Але всі ці рішення дадуть тільки тимчасовий перепочинок, і через п’ять років питання про нову робочу поверхню постане знову. Крім того, що ці матеріали недовговічні, на кухні вони вимагають ще й постійного особливого догляду. Ви готові, заплативши за нову стільницю пристойні гроші, потім кожен день виснажливо працювати, забезпечуючи їй гідний вигляд? Витратити гроші і купити проблему – вершина працьовитості! Що ж вибрати?

Кухонні стільниці від Лур’є

Компанія Лур’є пропонує вирішити кухонну проблему раз і назавжди, встановивши стільницю з натурального або штучного каменю. Така робоча поверхня позбавить власників відразу від декількох страхів:

 • Ви боялися випадково поставити на стільницю гарячу сковороду? Проблема вирішена: сміливо ставте на поверхню посуд будь-якої температури, адже наші матеріали жаростійкі і стійкі до перепадів температур.
 • Ви ретельно прибирали вологу з поверхні, особливо поблизу торців і стиків, боячись розшарування матеріалу і відклеювання бічних рейок? Проблема вирішена: натуральний і штучний камінь монолітний і абсолютно водонепроникний, не дарма ж століттями басейни і ванни викладалися саме ним.
 • Ви постійно хвилювалися з приводу токсичності речовин, що входять до складу ЛДСП, кольорового скла, лаків і мастик для дерева, адже вони постійно контактують з продуктами харчування? Проблема вирішена: матеріали компанії Лур’є повністю екологічні. Що може бути більш безпечним, ніж природний камінь?
 • Ви боялися необережно зачепити робочу поверхню ножем або молотком для шніцеля? Проблема вирішена: стільниці від Лур’є – це твердість граніту, третього по міцності каменю в природі.

Обачливо потрібно буде ставитися тільки до кухонної стільниці з мармуру, віддаючи належне багаторічній естетиці та тисячолітній «коштовності» матеріалу. Справді, масна пляма або винна калюжа на мармурі – безглуздість. Власникам елітної кухні доведеться стати прихильниками королівської чистоти, дотримуючись високого статусу респектабельності.

Оригінальність від Лур’є

Практичність, міцність і довговічність стільниць з каменю не підлягає сумніву. Покупець може бути впевнений, що не витратив свої гроші даремно: робоча поверхня з натурального або штучного каменю служитиме довго і надійно.

Але окрім високих експлуатаційних характеристик покупцеві хотілося б отримати і привабливий зовні продукт. Як у кам’яної продукції від Лур’є справа з красою?

Пишність мармуру наповнить кухню вишуканістю

Замовте мармурову стільницю для своєї кухні, і ви отримаєте інтер’єр, наповнений благородством і аристократизмом, чистотою і прозорістю, світлом і теплом «історичного» каменю. Неповторний малюнок кожного зрізу застрахований від будь-якої копії – двох однакових стільниць з мармуру просто не існує. Пастельні відтінки вишукані, а рівна полірована поверхня тактильно нагадує шовк. Стільниця з мармуру від Лур’є – краса і довговічність в одному предметі.

Грунтовність і міцність граніту

Солідність і гідність приховані в граніті. Стриманістю, суворістю і аскетизмом наділяє людську уяву цей камінь.

Але в теплих домашніх обставинах біля сімейного «вогнища» оточений побутовим начинням граніт перетворюється і стає надійним помічником та перевіреним гарантом стабільності: щоб не сталося, граніт залишиться в домі назавжди.

 

Пластичність штучного каменю на службі у оригінальності

Штучний камінь – це матеріал, складений з суміші дрібної натуральної кварцової крихти, акрилових смол і колірних пігментів. Такий склад і особливості технології виробництва забезпечують матеріалу ключові характеристики натуральних аналогів за доступної ціни. Окрім того, штучний камінь легко реставрується: будь-який скол або тріщину можна “залатати” за допомогою спеціального клею. Наступні шліфування та полірування зітруть усі видимі сліди втручання, повернувши поверхні первісний «новий» вид. Особливими можливостями обдаровує штучний камінь тих, хто любить творчий підхід у будь-якому питанні. Багата палітра кольорів дозволяє не тільки підібрати матеріал, що гармонійно доповнить загальний інтер’єр, але й зробити колірний акцент на кам’яній стільниці.

Якість стільниць з мармуру, граніту і кварциту від Лур’є

Якість кінцевого продукту – поняття багатогранне, що не включає у себе несумлінність і найменше бракування на всьому шляху від кар’єра до кухні замовника. Компанія Лур’є гарантує:

 • Якість матеріалу. Якість будь-якого предмета починається з якості сировини для його виготовлення, тому фахівці компанії Лур’є роблять відбір каменю тільки особисто і тільки на кращих родовищах світу. Кожен клієнт може бути впевнений, що для його стільниці обраний натуральний камінь «чистої води» або штучний камінь кращих виробників Чехії, Іспанії, Італії, Ізраїлю, Південної Кореї або Німеччині.
 • Якість проекту. Будь-яка модель народжується спочатку в голові. Клієнти компанії Лур’є можуть бути впевнені, що всі вироблені нами роботи проектуються кращими профільними фахівцями: стільниця точно буде до ладу кухонному гарнітуру за розмірами, матеріалом і дизайну.
 • Якість виготовлення. Фахівці компанії Лур’є, озброївшись сучасними високотехнологічними методами обробки, залишаються вірними принципам Мікеланджело роботи з каменем: «Я беру мармур і відсікаю все зайве».
 • Якість установки. Компанія Лур’є вважає, що робота завершена тільки тоді, коли стільниця встановлена на своє постійне місце в будинку замовника. До закінчення монтажу компанія повністю відповідає за проект.

Гарантії компанії Лур’є

Відмінні властивості якісних кам’яних стільниць зробили їх популярними, а зростаючий попит призвів до появи на ринку великої кількості пропозицій від невідомих фірм, іноді за досить низькою ціною. У дешевому товарі і дешевій роботі завжди закладені великі ризики. Ви готові ризикувати своїми грошима? Найменший невірний рух при видобутку або обробці каменю і в ньому утворюється мікротріщина, яка згодом загрожує появою дефекту, який складно виправити, у найнепередбачуваний момент..

 • Компанія Лур’є впевнена, що для роботи з благородним каменем потрібен багаторічний практичний досвід: наші фахівці вже 10 років обробляють мармур, граніт і кварцит.
 • Компанія Лур’є знає, що належний досвід напрацьовується тільки великою кількістю різних замовлень: наша база налічує вже більше 2000 успішно зданих робіт.

Крім кам’яних гарантій, компанія Лур’є надає кожному клієнту свої документальні і моральні зобов’язання:

 • Наші обіцянки і договори міцні і непорушні, як граніт.
 • Наші проекти та дизайнерські розробки елегантні, вишукані і унікальні, як мармур.
 • Наші партнерські відносини засновані на взаємній повазі і порядності.

 

Купуйте кухонну стільницю з мармуру, граніту або штучного каменю стандартного розміру або замовляйте її за індивідуальними розмірами у компанії Лур’є – вирішуйте питання з робочою поверхнею на кухні один раз і назавжди!

 

Купити стільницю або замовити її за індивідуальним ескізом ви можете в нашому салоні за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

 

 

А здесь вы можете оставить заявку на изготовление кухонной столешницы или сделать предварительный заказ. Мы вам перезвоним!

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Сообщение