• Русский

Художнє різьблення по каменю

Різьблення по каменю закономірно асоціюється з архітектурними та інтер’єрними шедеврами, і як наслідок, з розкішшю, досягати якої можна різними способами:

 • Розтягнути задоволення створення свого унікального інтер’єру на десятиліття і збирати колекцію кам’яних «коштовностей» по крихтах, продумуючи образ кожного експонату до дрібниць. Відчуваючи при цьому муки творчості і підглядаючи ідеї у великих майстрів по каменю з минулих століть або навіть тисячоліть, замовляючи кожен виріб окремо. Така тактика хороша, коли маєток або присадибний парк наповнюються кам’яними статуетками, мармуровими скульптурами, барельєфами з натурального каменю та іншим, тобто, коли простір заповнюється окремими предметами декору.
 • Побудувати палац, продумавши одразу весь архітектурний ансамбль, і відразу наповнити його різьбленням по каменю в усіх запланованих місцях. Якщо хочеться прикрасити сходи кам’яним мереживом, поставити мармурових янголяток підтримувати зведення даху, а колони біля входу оповити різьбленою виноградною лозою, то всі ці фрагменти необхідно виконувати і установлювати на своє місце під час будівництва. Поступово збирати кам’яні шедеври для несучих конструкцій можна, але для їх подальшої установки «на місце» буде потрібно робити капітальний ремонт. Масштабне різьблення на несучих кам’яних конструкціях практичніше виконувати ще на етапі будівництва.

Який спосіб облаштування території особистої розкоші вибрати, який варіант ближче – вирішує кожен для себе сам.

Компанія Лур’є допоможе клієнту незалежно від його вибору. До того ж, і розкіш буває різною: стриманою і елегантної, коли цінність сконцентрована лише в декількох високохудожніх елементах; або щедрої і по-східному помітною, коли вишукане різьблення по каменю на кожному кроці і просто «впадає в очі». Все нам по силах!

 

Художнє різьблення по каменю з чистого аркуша

Присутність рівненького натурального каменю в будівлі майже напевно гарантує образ солідної, усіма шанованої споруди, навіть якщо вона буде позбавлена вишуканості і витонченості. Створити на такому «чистому аркуші» особистий витвір мистецтва вам пропонує компанія Лур’є.

Рівний мармур або граніт – це архітектурний старт, початок відліку у прагненні до розкоші і витонченості. Це своєрідний каркас, на який за бажання можна нанизувати кам’яні шедеври, скульптурні шедеври і філігранну різьбу по каменю.

Ми можемо все!

Скромність – чеснота, але не варто відважувати їй поклони, коли справа стосується роботи або об’єктивної оцінки можливостей. А якщо серйозно і без удаваної скромності, то фахівцям компанії від Лур’є під силу реалізувати будь-який, навіть найсміливіший, задум замовника.

Ми, виконуючи заповіти Мікеланджело, вручну відітнемо все зайве від каменю і поставимо в вашому парку мармурову Венеру Мілоську, або кам’яну квітку Бажова зробимо центральним об’єктом клумби або фонтанчика, чи барельєфом Діани прикрасимо мисливський будиночок, а мініатюру роденівського мислителя розмістимо в кабінеті.

Окрім того, ми точно, акуратно і якісно виконаємо серійні об’єкти:

 • мармурові колони і різьблені фрагменти пано;
 • сходинки з різьбленням і балясини з мармуру або граніту;
 • балюстради будь-якої висоти і складності;
 • мармурові розетки та інше.

 

Можливості компанії Лур’є

Художнє різьблення по мармуру і граніту – це вершина майстерності фірми і майстрів, які в ній працюють. Саме від здатності відчути матеріал, підібрати інструмент і правильно обрати технологію залежить естетика кінцевого продукту.

Стародавні вірили, що камінь має душу, і відсікали тільки зайве від моноліту, являючи світу сутність великого. Даний підхід наші фахівці посилюють знанням сучасних технологій і багаторічним досвідом роботи на сучасному надточному обладнанні. Це гарантує замовнику ідеальний результат при виконанні роботи будь-якої складності.

Лояльність компанії від Лур’є

Відповідальність, сумлінність, технологічна грамотність, індивідуальний підхід, прозорість розрахунків – це те, що є в арсеналі кожної солідної фірми. Ми ж обіцяємо вам ще й толерантність. Ми чуйно дослухаємося до будь-якого вашого побажання, адже ми тільки інструмент у створенні ВАШОГО розкішного маєтку.

Компанія Лур’є – це новітнє обладнання та технології виробництва, що забезпечуть відмінну якість продукції: камінів, стільниць, підвіконь, сходів, підлог, сходинок, фасадів.

Нашими перевагами є:

 • власне виробництво;
 • широкий асортимент виробів зі штучного каменю і натурального каменю;
 • якість всієї продукції;
 • оперативне виконання замовлень;
 • послуги з монтажу і облицювання;
 • сучасні технології виробництва і монтажу виробів з каменю;
 • демократична вартість природного каменю.

Ексклюзивні вироби з каменю, які виготовляються вручну, завжди унікальні і неповторні.

Купити вироби з каменю або замовити їх за індивідуальним ескізом ви можете за телефоном:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

А тут ви можете залишити заявку на виготовлення або зробити попереднє замовлення. Ми вам зателефонуємо!

Ваше имя (обязательно)

Ваш E-Mail (обязательно)

Сообщение