• Русский

Натуральний камінь для інтер’єрів будинків

Камінь використовувався в будівництві і оздобленні будинків споконвіку. Раніше це був найважливіший матеріал для надання будівлям міцності і надійності. Зараз натуральний камінь – граніт, мармур, онікс та інші камені використовуються насамперед для декоративних цілей. Будинок, декорований мармуровою плиткою або гранітної кладкою, скульптурами з оніксу, підкреслює високий статус і бездоганний смак його власника.

Для роботи з натуральним каменем потрібні послуги досвідчених архітекторів, які спеціалізуються в цьому напрямку. Це недешева послуга, але вона повністю виправдовує себе. Будинки, облицьовані натуральним каменем, є особливим витвором архітектурного мистецтва, і до того ж він відмінно захищає будинок від коливань температур і підвищеної вологості.

Оздоблення стін каменем – це методологічно складний процес. Тому важливо довірити свій будинок і гроші професіоналам цієї галузі. Камінь вимагає глибоких знань, багаторічного досвіду, акуратності і бездоганного художнього смаку у виконавців. Такі роботи проводяться один раз і назавжди, тому не економте на професіоналізмі працівників.

Облицювання гранітом використовується не тільки для зовнішніх, але також і для внутрішніх робіт. Камінь має неймовірну безліч відтінків і фактур, а також відмінно піддається різанню, що дозволяє зробити інтер’єр вишуканим і абсолютно індивідуальним. Завдяки різним видам обробки, з натурального каменю можна зробити природні шорсткі стіни будинку, поліровані внутрішні сходи, напівпрозорі кухонні стільниці, грубу кам’яну кладку, вишукані скульптури. Все залежить лише від ваших побажань і вміння різьбяра.

Камінь – абсолютно універсальний матеріал, і переконатися в цьому ви можете відвідавши наш салон або хоча б відвідавши сторінку Фотогалерея наших робіт. Приємного вам перегляду!