• Русский

Гранітні сходи – прикраса, якої гідні королі

Виготовлення сходів з граніту на замовлення

Радиальная лестница из гранита Токовского месторождения

 

 

Наша компанія давно займається виробництвом різних виробів з граніту, в тому числі спеціалізується на виготовленні гранітних сходів.

 

Ми пропонуємо велику різноманітність продукції за привабливими цінами, намагаючись задовольнити смаки та побажання навіть найвибагливіших клієнтів.

 

 

Сходи – є окрасою будь-якого будинку, незалежно від того, де вони розташовані: зовні або всередині приміщення. Особливо, якщо це сходи з граніту.

Гранітні сходи, виконані нашими майстрами:

Радиальная лестница с подступенниками из гранита Лезники

Радіальні сходи з граніту Лезники

Радиальная лестница и облицовка вертикала гранитом токовского месторождения

Сходи з токівського граніту

Гранитные ступени с полосами противоскольжения

Сходи зі смугами протиковзання

 

 

 

Ще вироби з граніту

 

 

 

 

 

Природна краса і оригінальність малюнків, різноманітність кольорів і відтінків, чудові технічні характеристики роблять граніт унікальним. Він не боїться води і значних перепадів температур, екологічний, зносостійкий і довговічний. За рахунок цього вироби з граніту з плином часу не втрачають свій первинний зовнішній вигляд.

Граніт чудово поєднується з іншими матеріалами, наприклад, деревом або металом. Тому гранітні сходи можуть бути повністю виконані з каменю або мати ковані або дерев’яні перила. Дозволити таку розкіш може не кожен. Найчастіше такі сходи прикрашають приватні будинки заможних сімей, а також дорогі фешенебельні ресторани, готелі, концертні зали, театри, музеї і т.п.

Краса гранітних сходів

Фахівці нашої компанії у своїй роботі використовують тільки сучасне високотехнологічне обладнання, що гарантує високу якість готового виробу. У нас можна замовити гранітні сходи різної форми, розмірів, дизайну тощо. Наші дизайнери готові запропонувати вам велику різноманітність моделей продукції або ж виготовити сходи за індивідуальним проектом. Це можуть бути виконані повністю з каменю сходи з гранітними перилами і балясинами, або ж комбіновані сходи з граніту, дерева або металу. Крім того, за вашим бажанням майстри можуть прикрасити гранітні сходи цікавим орнаментом або яскравим мозаїчним малюнком.

Безпека гранітних сходів

Гранітні сходи бувають шліфованими, пиляними або полірованими. Найбільш привабливо виглядають сходи з полірованими гранітними сходинками. Однак, вони мають один істотний недолік – це велика ступінь ковзання, особливо, це стосується зовнішніх сходів під час опадів або морозів. Для забезпечення надійної безпеки сходи додатково піддають спеціальній термічній обробці зі створенням протиковзких смуг.

Ви давно мрієте про гранітні сходи для свого будинку за містом або офісу? Тоді перетворіть свої мрії на реальність разом з фахівцями нашої компанії.

Ми готові надати найвигідніші умови співпраці, індивідуальний підхід до кожного клієнта, оперативність в роботі і високу якість виконання!

Дізнатися ціну і замовити гранітні сходи ви можете в нашому салоні за телефоном:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51