• Русский

Камін на вулиці для заміського будинку

Вуличний камін – справжня прикраса будь-якого заміського будинку.

Уличный камин для загородного домаСадовий камін це одне з центральних місць вашої садиби. І зовсім неважливо – чи справжня у вас садиба або шість соток в звичайному дачному кооперативі. Важливі не розміри ділянки і добробут, а намір зробити свою присадибну ділянку затишною.

Камін на вулиці якнайкраще відповідає цій непростій задачі. Тут можна готувати як барбекю, так і звичайну їжу, грітися прохолодними вечорами … Погодьтеся – значно приємніше проводити час на відкритому повітрі, особливо якщо природа починається під вікнами вашого будинку і поєднується з розкішшю і комфортом.

Вуличні каміни навіть взимку не втрачають своєї вогняної чарівності.

Камин уличныйТільки уявіть – поєднання холодної погоди і тепла від живого вогню, ще й гаряче м’ясо і кружка кави, що парує на столі… Чудово, чи не так?

Каміни для вулиці користуються такою високою популярністю, що можна знайти масу сайтів де докладно розповідається, що існують «бюджетні» версії, багато з яких легко зробити власноруч. Багато інструкцій та фотографій, схеми, опис робіт і, здавалося б, все дуже просто! Та нажаль…

Це не зовсім брехня, але і не уся правда. Повноцінний камін власноруч, завдання «трохи» складніше, ніж розповідають. Загалом, багато хто впорається із завданням самостійно, але за яку ціну? Практика показує, що витрата одних тільки матеріалів у не спеціаліста у півтора рази перевищує нормативи. Дивуватися не варто – спорудження каміна для вулиці, як і каміна для будинку, вимагає високої кваліфікації і якісні матеріали неминуче будуть псуватися через брак досвіду. Також нагадаємо про невміння розбиратися в асортименті. І так, не забудьте додати витрати часу…

Вибрати «зовсім економний» варіант? А навіщо він тоді потрібний? Спорудити подобу «буржуйки» часів війни або якусь варіацію на цю тему дійсно нескладно, але сенс … Нам важливий не тільки сам вогонь, але й оформлення, дизайн. Уявіть такий ось «економний» варіант і поруч ґрунтовну споруду з граніту…

Все вірно – навіть порівнювати неможливо, це просто різні речі.

Камін на вулиці з граніту або навіть мармуру – це буквально втілення затишку і тепла, грунтовності вашого побуту.

До такого вогнища будуть тягнутися ваші рідні, та й друзі стануть більш охоче гостювати у вас.

Пошук майстра для будівництва вуличних камінів

Шукати майстрів можна різними шляхами – довіритися газетними оголошеннями і проводити болісний кастінг сподіваючись відшукати майстра-«золоті руки», або просто відкрити інтернет і набрати у пошуковику: «Вироби з мармуру та граніту».

Отут і зібралися ті самі майстри, здатні будувати справжні шедеври з каменю. Важливо відзначити, що працюють вони не від замовлення до замовлення, а постійно, то кваліфікації наших працівників можна тільки позаздрити. Ну і звичайно – початковий відбір проводиться за дуже жорсткими критеріями.

Не поспішайте – ми не квапимо вас. Оцініть асортимент, вже виконані роботи … і переконайтеся, що ми – кращі.

 

Садовый каминКамин уличныйДачный камин

 

 

 

 

 

 

 

Компанія Лур’є виготовить вуличний камін будь-якої складності – все залежить від фантазії замовника і загального дизайну ділянки.

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51