• Русский

Мармурове пано у сучасному інтер’єрі

Пано з мармуру – злиття фантазії природи і майстра

мраморная розеткаХто б міг подумати, що з холодного, грубого каменю можна створити справжній витвір мистецтва, який буде вражати красою оточуючих.

Таке, наприклад, як мозаїчне пано з мармуру. Воно являє собою цілісну композицію, складену з окремих частин різного розміру, форми і кольору, отриманих шляхом гідроабразивного різання.

Престижність мармурових пано

Завдяки природному розмаїттю відтінків і малюнків цього благородного каменю, а також майстерності і фантазії художників, здавна з мармуру виготовляли цілі картини, якими прикрашали палаци і маєтки родовитих осіб.

Сьогодні мармурове пано використовується для внутрішнього оздоблення стін, підлог, стель різних приміщень, зокрема, банкетних залів, ресторанів, театрів, музеїв, адміністративних установ тощо. Нерідко таку оригінальну прикрасу – покажчика успіху і статусності – можна зустріти у приватних будинках і офісах великих і престижних компаній.

Природний мармур не боїться перепадів температур і вологості, тому, крім внутрішнього оздоблення, пано з цього матеріалу застосовують для облицювання фасадів будівель.

Роботи зі створення пано вимагають досвіду і майстерності

Наша компанія давно займається виготовленням мармурових пано і використовує тільки сучасне високоточне обладнання, тому ми гарантуємо:

  • високу якість виробу, його надійність
  • індивідуальний підхід до кожного замовника
  • прийнятні ціни
  • стислі терміни реалізації проекту.

Тематика пропонованих нами мармурових пано може бути найрізноманітнішою: від всіляких фантазійних візерунків, орнаментів, написів, логотипів, гербів і т.п., до сюжетних картин.

Вибір залежить від особливостей інтер’єру приміщення, в якому воно буде розміщуватися, смаків та інтересів замовника. Вам достатньо лише зателефонувати нам і обговорити основні деталі, а ми в свою чергу складемо проект і креслення майбутнього пано, підберемо необхідний матеріал, зробимо його обробку і складання безпосередньо самої картини з мармуру.

Відчуйте причетність до народження справжнього витвіру мистецтва! Замовляйте мармурові пано в наших фахівців і ви ніколи про це не пошкодуєте!

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51