• Русский

Мармурові столи – від народження і до наших часів

Мармур, один з найміцніших і красивих природних каменів, споконвіку використовується у виробництві не тільки мармурової плитки, але і інших виробів, в тому числі меблів. Мармурові столи ще у Вікторіанську епоху прикрашали палаци і замки знатних осіб. Вони вважалися символом достатку і особливого статусу в суспільстві. І хоча сьогодні завдяки розвитку технічного прогресу існує маса інших не менш гідних матеріалів, мармур і досі залишається популярним.

 

 

Стіл з мармуру ідеально буде виглядати у вітальні або на кухні, що оформлена не тільки в класичному стилі, але і в сучасному.

 

Незважаючи, що такі меблі здаютьсягроміздкими, вони прекрасно підкреслять витончені форми окремих деталей в інтер’єрі. Висока здатність мармурової поверхні відбивати світло зробить приміщення ще більш світлим, затишним і просторим. Окрім того, столи з натурального каменю можна розмістити в саду або на терасі заміського будинку. Вони непохитно витерплять будь-які погодні умови і не втратять свій первинний зовнішній вигляд.

 

Різноманітність форм, розмірів і гами кольорів мармурових столів

Спеціальні технології обробки природного каменю, які застосовуються насьогодні, здатні надати такому виробу будь-яку форму. Зазвичай, мармуровий стіл це стільниця різної товщини, розмірів і кольору з натурального каменю з основою з дерева або металу. Форма стільниці може бути найрізноманітнішою: кругла, овальна, квадратна, прямокутна, восьмикутна або будь-яка інша незвична конфігурація.

Дуже часто для декорування використовують відразу декілька відтінків мармуру, щоб створювати оригінальні мозаїчні малюнки і пано. Також стіл з мармуру може бути прикрашений оригінальними деталями з металу, пластику і навіть напівкоштовних каменів. Суцільні мармурові столи не так популярні і складають інтерес виключно для колекціонерів або любителів антикваріату. Це пояснюється їх високою собівартістю.

Виготовлення мармурового столу на замовлення

Наша компанія давно займається виробництвом різних виробів з мармуру і граніту, в тому числі пропонує виготовлення ексклюзивних мармурових столів на замовлення.

У нас ви знайдете великий вибір моделей обідніх, кухонних, журнальних та інших видів столів з натурального мармуру, які гармонійно доповнять інтер’єр вашого будинку, офісу, ресторану, кафе, салону краси і будь-якого іншого приміщення. Різноманітність гами кольорів природного матеріалу і оригінальні дизайнерські ідеї наших фахівців здатні задовольнити смак та побажання будь-якого замовника.

У своїй роботі ми використовуємо сучасні технології та обладнання для обробки каменю, що гарантує високу якість кінцевого виробу, його довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Ми надаємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці, зручні форми оплати та доставки продукції.

Оточіть себе природною красою натурального мармуру, ставши власником унікального столу з мармуру!

Вибрати і замовити ексклюзивний стіл з мармуру ви можете за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51