• Русский

Розглянемо детальніше гранітні стільниці

Гранітні стільниці для кухонь і ванних кімнат

 

Граніт, один з найміцніших і твердих природних матеріалів, використовується не тільки для облицювання фасадів будівель, мощення садових доріжок, бордюрів тощо, але використовується для декорування приміщень. Зокрема з нього виготовляють гранітні стільниці для кухонь і ванних кімнат.

Такий матеріал привертає увагу, перш за все, різноманітністю натуральних відтінків і малюнків, що дозволяє його вписати в будь-який навколишній інтер’єр.

 

При цьому, гранітні стільниці відзначає:

  • висока зносостійкість і довговічність,
  • вони не бояться високої вологості, яка присутня у ванній кімнаті,
  • не бояться різких перепадів температур,
  • витримують будь-які механічні пошкодження і негативний вплив абразивних миючих засобів.


Окрім того, граніт є екологічно чистим і абсолютно безпечним для людей матеріалом.

Тому така стільниця – це мрія багатьох домогосподарок, покажчик престижу, гарного смаку і достатку в родині.

Наша компанія давно займається виробництвом різних виробів з натурального каменю, в тому числі і стільниць з граніту.

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання, яке дає нам можливість виробляти стільниці різноманітних форм (круглої, квадратної, прямокутної, овальної, асиметричної тощо) і різних розмірів. Розпочинаючи роботи ми враховуємо фінансові можливості замовників і їх індивідуальні побажання.

Фахівці компанії гарантують високу якість обробки матеріалу, персональний підхід до кожного клієнта і оперативність виконання будь-якого замовлення.

Стільниця з граніту посяде гідне місце у вашому будинку, прослуживши вірою і правдою не один десяток років. Вона буде до ладу не тільки на кухні або у ванній кімнаті, але й для барної стійки, обіднього столу, зони барбекю на відкритому повітрі і т.п. Даний матеріал не вимагає ретельного і кропіткого догляду, йому не страшні ніякі забруднення, достатньо тільки злегка протерти вовняною ганчіркою.

Гранітна стільниця – це найкращий вибір для вашого будинку.

Для того щоб зробити замовлення достатньо лише зателефонувати нашим менеджерам, які перепитають про усі деталі і домовляться з вами про зручний час візиту спеціаліста. Після цього наші співробітники підберуть відповідний матеріал, швидко виготовлять і установлять стільницю на обране місце, за необхідності зроблять в ній відповідні отвори під мийку або раковину і т.п. Вартість такого виробу залежить від витрат на його виробництво, складності задуму, форми і виконання.

Своїм клієнтам ми пропонуємо високий європейський рівень обслуговування та вигідні ціни на всі види послуг, що надаються.

Зробіть вигідне капіталовкладення в свій будинок, замовляйте у нас гранітну стільницю за привабливою ціною!

Дзвоніть:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51