• Русский

Стільниці зі штучного каменю

Кухня – наскільки велике її значення

Кухня – найважливіша частина будинку. Приготування їжі і спілкування, прийом гостей – все це відбувається перш за все на кухні. Не варто винувато виправдовуватися неправильним вихованням. Скажемо чесно – це поширена світова практика. Нічого дивного в цьому немає – вона асоціюється з домашнім вогнищем, достатком і затишком. Загалом, велика частина спілкування з близькими людьми хоча б частково пов’язана з цим сакральним місцем.

Краса і функціональність кухонного гарнітуру

Столешница с плинтусом из искусственного камняГоловна прикраса будь-якої кухні – кухонний гарнітур. Будь-яка домогосподарка запевнить вас, що від зручності і дизайну залежить дуже багато чого. Однак, якщо значення зручності всім зрозуміло, то естетика нерідко здається чимось другорядним. Чи так це?

Похмура або некрасива обстановка гнітюче діє на психіку і природньо, що цей закон в повній мірі стосується і до кухні. Погодьтеся – мало приємного займатися будь чим, якщо вам просто не хочеться або незручно тут перебувати. Кепський настрій і побутові травми – поєднання закономірне, а в результаті – несмачна їжа, щось постійно підгорає і сварки через дрібниці. Погодьтеся – дуже правдоподібний сценарій …

Підвищена увага до дизайну і комфорту зрозуміла і виправдана, але це все ж таки кухня, то погодьтесь – краса повинна бути максимально функціональною. Врешті решт, ви не просто проводите тут час, але і чаклуєте з продуктами, то потрібно врахувати ще й поняття гігієни. Простіше кажучи – вам повинно бути не тільки приємно тут знаходиться і зручно готувати, але і прибирати «робоче місце».

Стільниця

Кухонная столешница из искусственного камня

Отут ми і наближаємось до вибору найважливішого предмету інтер’єру – стільниці. Жодних жартів – вона і справді дуже важлива.

Значення має все – конфігурація, розмір і звичайно ж матеріал. Він повинен бути досить міцний, вологостійкий, а в ідеалі – щоб нарізати продукти можна було прямо на стільниці.

Звичайно, для нарізання продуктів існують дошки, але кулінар з більш-менш серйозним досвідом знає, що вони не дуже й зручні.

Стільниця зі штучного каменю

Столешница из искусственного камняЯкщо як слід подумати, то найкращий варіант – стільниці зі штучного каменю. Міцні, що не бояться вологи або подряпин, естетичні та зручні. Погодьтеся – ідея дуже гарна. Якщо є сумніви, то лише згадайте чисельні фільми і передачі, де показують кухні знаменитостей або елітні ресторани. І що? Майже всюди – саме такі стільниці.

Причина проста – вони ідеальні. Звичайно, можна придбати щось більш економне – з пластика, металу або фанери, але чи варто? По-перше, зовнішній вигляд буде зовсім не той, а по-друге, зміниться смак страв.

Недарма багато страв потрібно готувати або подавати в абсолютно конкретної посуді. Скажемо більше – навіть столові прибори впливають на смак, і дуже помітно. Так, ми звикли до присмаку металу або пластику, і вже не помічаємо його, але спробуйте поїсти звичайну, повсякденну страву срібною, дерев’яною або порцеляновою ложкою – і ви здивуєтеся, наскільки «чистіше» її смак.

Стільницю ми використовуємо для нарізання продуктів, замішуємо на ній тісто… Тобто – є постійний контакт матеріалу з продуктами і смак змінюється. Особливо це помітно з пластиком і металом.

Де замовити якісну стільницю зі штучного каменю?

Перевірили інформацію і перейнялися? Виникло бажання бігти до магазину? Не поспішайте! Перш за все – не поспішайте йти в модні салони, розташовані на центральних вулицях. Можливо ви й справді знайдете якийсь ексклюзив, але ціна … ціна точно буде завищеною. Однак магазинчики і склади, розташовані десь на околиці також не кращий варіант – якість може бути досить сумнівною.

Найкращий варіант – спеціалізований магазин. Ще раз підкреслюємо – саме спеціалізований. Не просто магазин, а той, де мають справу з каменем.

Підприємство «Лур’є – Вироби з мармуру та граніту» працює тільки з каменем і тому ми гарантуємо високу якість нашої продукції – будь-якої продукції!

Переваги стільниць від Лур’є:

  • Великий вибір матеріалів. Ви можете замовити у нас також стільниці з мармуру та граніту.
  • Індивідуальний проект і дизайн з урахуванням усіх ваших побажань.
  • Висока якість виготовлення стільниць.
  • Ми забезпечуємо доставку і монтаж готових виробів.
  • Гарантія на наші роботи.

Поєднання по-справжньому високої якості і помірної ціни ви знайдете тільки у нас!

Ціни на стільниці зі штучного каменю можна дізнатися за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51