• Русский

Оздоблення сходів мармуром

Ступени с подклейкой из мрамора Crema Marfil

Сходи з мармуру зачаровують погляд і є справжніми витворами художнього мистецтва.

Інтер’єр будинку, завдяки наявності мармурових сходів, буде гарний і вишуканий. Необхідно сказати і про те, що розташування кам’яних сходів може бути як на зовнішній стороні будинку, так і всередині нього.

Мармур – це благородний матеріал, що зустрічається в природі, в якому поєднуються величезна різноманітність дивовижно гарних малюнків, відтінків і природна краса. Окрім цього він має відмінні характеристики.

У вашому будинку сходи, виготовлені з мармуру, цілком заслужено можуть бути центровим елементом інтер’єру. Також їх наявність подарує будинку якусь неповторну атмосферу, наповнену витонченістю і величчю у поєднанні з екологічністю.

Переваги мармуру

Мармур є матеріалом, що служитиме протягом дуже довгого терміну і має високу міцність.

Серед основних особливостей сходів, що оздоблені мармуром можна виділити наступні:

  • Широкий спектр палітри кольорів.
  • Довгий термін експлуатації.
  • Після здійснення спеціальної обробки сходинки перестають бути слизькими.
  • Легкість у догляді.
  • Стійкість до температурних перепадів, вологості і ультрафіолетового випромінювання.
  • Виразні декоративні характеристики.
Лестница из мрамора Crema Marfil Antik

Сходи з мармуру Crema Marfil Antik

Основна відмінність сходинок з мармуру, якщо порівнювати з дерев’яними аналогами, це відсутність скрипу протягом усього часу експлуатації. Не чутливі до вібрації через свою вагу. Мармурові сходи з легкістю витримують велику кількість навантажень, але навіть з урахуванням цього, їх поверхня не вкриється тріщинами або відколами.

мраморная лестница с плинтусом

мармурові сходи з лиштвою

Абсолютно не складно зробити правильний вибір гармонійного варіанту для інтер’єру будинку, оскільки мармур має безліч малюнків і відтінків.

Є відмінності у способах обробки каменю. Дуже популярними є поліровані мармурові сходи, які мають глянсевий блиск. Віднедавна стали дуже актуальними і користуються великим попитом плити з мармуру з ефектом старовини. Їх можна легко відрізнити за їх рельєфністю і матовою поверхнею.

Лестница из мрамора Imperador Dark

Сходи з мармуру Imperador Dark

Оздоблення сходів мармуром

Мармурові сходи вже з давніх часів мають прекрасні декоративні і відмінні експлуатаційні якості, але при цьому їх вартість буде не завжди доступною. Через дорожнечу елементів сходів, виготовлених з цілісного мармуру, облицювання накладками з мармуру вже готової конструкції буде більш естетичним, надійним, а найголовніше більш економним варіантом. Окрім того сам процес проведення даного виду робіт потребує менше часу.

мраморная лестница с плинтусом

Мармурові сходи з лиштвою

Догляд за мармуровими сходами

Для подовження терміну експлуатації і надавання мармуровим сходам максимального захисту від всіляких зовнішніх факторів, їх періодично обробляють спеціальними розчинами або бджолиним воском.

Мармурові сходи – це не просто елемент архітектури, який повинен бути дуже надійним. Велика увага приділяється саме зовнішньому вигляду цих сходів.

Оздоблення сходів мармуром – це саме той остаточний штрих, який надає всьому дизайну будинку властиву тільки йому оригінальну принаду.

Замовити оздоблення сходів мармуром ви можете в нашому салоні за телефонами:

+38 (067) 219-18-45
+38 (099) 603-50-45
+38 (097) 292-87-51

мраморная лестница

мраморная лестница